HAKKIMIZDA

Biz kimiz?

Biz, Göknur Gürtuna Bayrak ve Esra Cansunar Temizkanoğlu, Alman Lisesi’nde okurken arkadaş olduk. Daha lise yıllarında, 15 yılı aşkın dostluğumuzu, beraber kuracağımız bir ortaklıkla pekiştireceğimizi biliyorduk. Liseyi birlikte okuduktan sonra İstanbul Üniversitesinde de birlikteydik.

Göknur medya sektöründe ilerlerken, Esra avukat oldu, ama hiçbir zaman hayallerimizden vazgeçmedik.

Modayı takip ederken kendi stilimizden ödün vermemek, kaliteli ve şık görünmek her zaman hayatlarımızda önemli bir yer tuttu. Yurtdışı gezilerimizde farklı modacıları ve markaları keşfetmek bize her zaman büyük bir keyif vermekle kalmayıp, iş hayatında da bu yönde bir adım atmamız için teşvik edici oldu.

Neden kıyafet kiralama?

Yaşımız büyüdükçe katıldığımız düğün ve davetlerin sayısının artmasıyla, tuvaletler ve kokteyl elbiseleri normalden daha fazla ilgi alanımıza girdi. Dolap bekleyen, tek kullanımlık elbiselerimizin sayısı gittikçe artmaya başladı, fakat yine de sahip olduğumuz elbiseler yeterli olamadı.

Kendi sorunumuzdan yola çıkarak, bizimle aynı şeyleri yaşayan her yaştan kadına çözüm olmak adına Avrupa’da ve Amerika’da birçok örneği bulunan ‘’kıyafet kiralama’’ fikri üzerine yoğunlaştık. Böylece ‘’Yine mi Düğün’’ ile biz hayallerimize, siz de birçok dünya markasını bünyesinde barındıran 250'yi aşkın modelle sürekli yenilenen gardırobunuza kavuştunuz.

Beğeneceğinizi Düşünüyoruz